


Пишний канадський клен, вісім декоративних слив сорту «Нігра», 74 рожевоцвіті сакури, кущі форзиції (жовтодзвону) стали справжньою окрасою однієї з алей Парку Перемоги. Їх під час благодійної акції висадили адвокати нашої області, зробивши щедрий весняний подарунок улюбленій Одесі і одеситам.
Відтепер алея так і називатиметься АДВОКАТСЬКОЮ, стане живим символом єдності, професійної честі та турботи про місто, у якому живемо, місцем сили, натхнення і згадки-пам’яті для наступних поколінь.
На зініційовану Комітетом з питань культури, спорту та соціальної підтримки адвокатів РАОО (голова Комітету – Світлана Адабаш) акцію того дня адвокати приходили родинами, з дітьми, з друзями, з гарячим чаєм та пирогами, якими частували колег.
Виконуюча обов’язки голови Ради Олена Джабурія тепло привітала учасників благодійної акції, подякувала їм за підтриману ініціативу, за святкову дружню атмосферу, яка ще більше згуртувала колег.
А невдовзі біля квітучої АЛЕЇ АДКОКАТІВ планується спорудити і передати в дар Одесі гарну альтанку.
11 квітня 2026 року.

























