







Шановні Олено Олександрівно і Ольго Олександрівно!
У цей квітучий травневий день прийміть наші найщиріші вітання з днем народження, який у Вас один на двох. Ви так схожі одна на одну і водночас такі різні, кожна по-своєму елегантно-креативна.
Наші лідерки, мудрі, добрі, відверті, Ви мотивуєте, надихаєте, дивуєте, гідно підкорюєте нові горизонти в житті і в роботі, своєю щоденною працею зміцнюючи колектив і роблячи вагомий внесок у розвиток вітчизняної адвокатури.
Любимо Вас, поважаємо, захоплюємося, рівняємося!
Тож квітніть, любі наші, будьте здоровими і щасливими!
*
Багатотисячний колектив адвокатів Одеської області.








