
Шановні колеги, друзі!
На порозі – Новий, 2026-ий рік!
Нехай він стане роком миру, роком реалізації амбітних планів та задумів, роком щасливих зустрічей, корисних знайомств і нових можливостей.
Щиро бажаю, щоб кожен ранок нового року розпочинався не з відстеження стрічки новин, а з обіймів близьких, і щоб життя щедро нагороджувало не лише грандіозними успіхами, але й маленькими повсякденними радощами.
Бажаю кожному з Вас, шановні, міцного здоров’я, затишку і злагоди в родинному колі і щоб усі, кого ми любимо і цінуємо, завжди були поруч.
З Новим, 2026-им роком!
З великою повагою,
виконуюча обов’язки голови Ради адвокатів Одеської області
Олена Джабурія.








